Dezinfekcia

Dezinfekcia je postup prác smerujúcich k likvidácii choroboplodných baktérii, vírusov a nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré spôsobujú ľudskému organizmu zdravotné problémy. Tento postup prác sa vykonáva najmä chemickou metódou. Dezinfekčné prípravky nie sú určené na úplnú likvidáciu živých organizmov. Dezinfekcia je vyššia forma likvidácie baktérii ako pri antiseptikách. Úlohou antiseptík je zneškodňovať patogénne mikroorganizmy v okolí živého tkaniva. Najvyšší stupeň likvidácie baktérií, vírusov a húb je sterilizácia, ktorá značí neprítomnosť životaschopných organizmov.

Objednať dezinfekciu

Dezinfekcia COVID-19

Vyskytol sa u Vás v priestoroch človek nakazený vírusom Covid-19? Alebo ste sa nakazili Vy sami? Bojíte sa, že sa vo Vašich priestoroch vyskytol infekčný človek, alebo sa chcete len preventívne chrániť? Potrebujete vydezinfikovať kancelárie, obchodné priestory, byty či iné miestnosti a zabezpečiť tak ochranu sebe aj ľuďom okolo Vás?

Viac info

Dezinfekcia balkónov, povál, a striech od holubieho trusu

Okupujú Váš balkón holuby? Zanechali Vám na povale spúšť od trusu a ich peria ? Obávate sa nakazenia pri čistení? Potrebujete odbornú pomoc?

Viac info

Dezinfekcia pivníc, garáží a iných nebytových priestorov

Máte v pivnici príliš vlhko, tvorí sa Vám tam pleseň ? Potrebujete vyčistiť garáž od baktérii či vírusov?

Viac info

Dezinfekcia po záplavách a iných havarijných stavoch

Vytopilo vám bytové či nebytové priestory? Máte strach z vysokej tvorby baktérií? Začala sa Vám po záplavách rozširovať pleseň?

Viac info

Dezinfekcia bytov a domov

Chcete mať domácnosť bez baktérii a vírusov? Vaša imunita je slabá a potrebujete žiť v sterilnom prostredí? Zdá sa Vám, že Vaše dieťa je príliš často choré aj napriek jeho silnému imunitnému systému?

Viac info

DezinfekciaDezinfekcia

S každým problémom Vám najrýchlejšie a najbezpečnejšie pomôže školený profesionál.

Objednávací formulár Cenník